Nieuws en agenda

Op deze pagina houden wij u graag op de hoogte van het reilen en zeilen op onze school. Voor ouders en verzorgers is er bovendien een ouderportaal. Daar vindt u ook specifieke informatie over de klas van uw kind of kinderen. Vanwege privacy en veiligheid staan de meeste foto’s alleen op het ouderportaal MijnSchool.

23 september, Thema kapper

22 september, Update van de pleincommissie

Hoe staat het er voor met de realisatie van een mooi groen schoolplein voor onze school? Ook al was er de afgelopen periode weinig verandering te zien, er is op de achtergrond veel werk verzet en gelukkig zullen de gevolgen daarvan snel zichtbaar worden! 

15 september, De Taal van je Verhaal

juli

15 zomervakantie

juni

6 pinkstermaandag

april

23 Meivakantie

februari

19 Voorjaarsvakantie

december

25 Kerstvakantie

oktober

16 Herfstvakantie