Nieuws en agenda

Op deze pagina houden wij u graag op de hoogte van het reilen en zeilen op onze school. Voor ouders en verzorgers is er bovendien een ouderportaal. Daar vindt u ook specifieke informatie over de klas van uw kind of kinderen. Vanwege privacy en veiligheid staan de meeste foto’s alleen op het ouderportaal MijnSchool.

24 juni, Boekenposter & boekenmarkt.

23 juni, Laatste schooldag & afscheid juf Klaske

Op donderdag 14 juli is alweer de laatste schooldag van dit jaar en dit is ook de dag dat juf Klaske afscheid zal nemen van onze school en met pensioen zal gaan. We willen hier met elkaar natuurlijk een feestelijke dag van maken. 

30 maart, Slotconcert muziekproject

Vandaag sloten we het muziekproject van groep 5 en 6 af met een slotconcert. 

4 maart, Excursie Planetarium

Vandaag zijn we met groep 5 en 6 naar het Planetarium in Franeker geweest. 

 

8 november, -- Toneellezen groep 6 --

Vorige week zijn wij weer vol enthousiasme begonnen met het toneellezen in tweetallen!

2 november, Voortgang nieuwe schoolplein

Klusmiddagen

2 november, Eerste schaatsles groep 6 Elfstedenhal

Vanmorgen was het eindelijk zover!

juli

15 zomervakantie